Mülteciler

Uygun iş fırsatlarından haberdar olmak için özgeçmişini oluşturabilir yada iletişim bilgilerini bırakabilirsin

Mavi Yaka İş İlanları

Beyaz Yaka İş İlanları

Haklarınızı öğrenmek için MUDEM İşçi Destek Merkezi İle İletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bana i̇ş bulma sözü veri̇yor musunuz?

Ilk amacımız size iş bulabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak. Biz sizleri asıl istihdam edecek olan firmaların kararına bağlıyız. Biz sadece şirketler ile sizin aranızda aracıyız. Fakat, çok geniş bir iletişim ağına sahip olduğumuz için iş bulma konusunda çok yüksek bir şansınız olduğunu garanti edebiliriz.

Eğer ilk görüşmem olumsuz sonuçlanirsa, beni farkli iş firsatlari için farkli firmalara yönlendirmeye devam edecek misiniz?

Evet. İş bulabilmek için bazen birden fazla kez şansınızı denemeniz gerekebilir. Uygun iş fırsatları oluştuğunda biz tekrar size iş görüşmesine yönlendireceğiz.

Programınıza katılırsam, bana iş bulma garantisi veriyor musunuz?

Elimizden gelenin en iyisini yapsak da iş bulma garantisi veremiyoruz.

Çalışma i̇zni̇ne i̇hti̇yacım var mı?

Evet. İşe başlayacağınız firma, United Work’ün danışmanlığında, birkaç hafta içinde çalışma izni çıkartacak. Çalışma izni sadece bu firma için geçerli olacak. İş değiştirmeniz durmunda yeniden bir çalışma izni alınması gerekecek.

United Work bana nasıl i̇şler bulabi̇li̇r?

  • Çoğunlukla müşterilerimiz mavi yaka işçi arayışındalar. Mavi yaka pozisyonlar, inşaat, üretim işçiliği, restoran ve mağaza görevliliği, mekanik- teknik uygulamalar ve diğer fiziksel güç gerektiren işler gibi, kalifiye olan ve kalifiye olmayan işler içerebilir.Çoğu mavi yaka iş için yüksek bir eğitim seviyesi gerekmemektedir. Fakat, bazı alanlar lise diplomasının yanı sıra spesifik bir eğitim gerektirebilir.

Türkçe bi̇lmi̇yorum, bu sorun olur mu?

Hayır. Başlangıç ya da orta seviyede Türkçe biliyor olmanız iş bulma şansınızı arttırır. Eğitim programımız İngilizcedir. Arapça tercüme sağlanmaktadır.

İşe başladıktan sonra United Work ile iletişim halinde kalabilir miyim?

Tabi ki. İletişimde kalmayı ve sizlerden haber almayı çok isteriz. Eğer çalıştığınız iş ile ilgili bir sorun yaşarsanız(iletişim, güvenlik, haklarınız vb), lütfen bize bilgi verin. Elimizden geldiğince size destek olmaya çalışırız.

Çalışma izni ve sigorta olmayan bir iş bulmama da yardımcı olur musunuz?

Hayır. Bizim amaçlarımızdan biri sizlerin yasal koşullarda, haklarınızı koruyarak çalışmanızı sağlamak.