Mohamad Sawas

Mohamad Sawas

Değerli Katılımcı,

Size bu mesajı yazmaktan memnuniyet duyuyorum ve sizi motive etmek için bir yol bulacağını ümit ediyorum.

Bu sizin rüyanızdaki işi bulmanız için en iyi zaman, ne de olsa dünya kendimiz için en uyumlu rüya işimizi bulmayı zorlaştıracak derecede hızlı değişiyor. Bu sebeptendir ki United Work en uygun işi bulmak için ellerinden geldiğince yardım etmeye hazır. Kendi deneyimimden belirtebilirim ki bana uyan işi United Work’den başlayarak buldum. Elbette ki kolay değil ama ne istediğimizi ve ne için istediğimizi bilmek için hem tutkuya hem de amaca sahip olmamız gerekir.

Bildiğiniz gibi bu hayatta herkesin kendine özgü bir başarı hikayesi vardır. Bundan dolayı bir yerde bir şans kaybederseniz pes etmeyin, en iyisini yapmalı, kendimizi her zaman hazır olmak için ayık tutmalı ve hedefimiz üzerine ilerlemeliyiz.

United Work size hayalinizdeki işi bulamayabilir, ancak çevreyi keşfetmenize, bağlantılarınızı artırmanıza ve Türk iş  hayatı ve toplumu hakkındaki bilginizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

Bunun da üzerine, United Work, müthiş ve ilgi çekici eğitimleri sayesinde, iş hayatında ilk adımınızı atarken sizin şansınızı daha yükseltecek önemli tavsiyelerde bulunacaktır.

Sonuç olarak kendinize ve sahip olduğunuz becerilere güvenin, bu becerileri geliştirin, “yapılacaklar” listenizi güncel tutun ve ilerleyin çünkü bir gün hedeflerinize ulaşacağınıza eminim.

United Work başlamak için iyi bir yer, çünkü eğitimi aldıktan sonra kendinizi ve kilit noktalarınızı tanımaya başlayacaksınız.

Sizin için başarılı bir hayat umuyorum.

Saygılar,

Mohamad Sawas